zamknij
obejrzyj wnętrze
zobacz jak dojechać
Promocje
Ciekawe wydarzenia
81 44 14 595 | dzwoń, czekamy na Twój telefon!

Promocje

Aktualne promocje i oferty specjalne:

 

BONY WARTOŚCIOWE RESTAURACJI ORANŻERIA

 

Zasady:

 1. Bon jest ważny, gdy ma przybite właściwe pieczęci z unikatowym numerem i z datą ważności oraz pieczęć firmową na rewersie. Przy pieczęci firmowej powinien znaleźć się również podpis osoby wydającej bon (pracownika Restauracji Oranżeria).
 2. Bon jest jednorazowy. 
 3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Bonami nie można zapłacić za dania i napoje, które już są objętę innymi promocjami. 
 4. Bon należy przekazać obsłudze kelnerskiej najpóźniej wraz z poleceniem zamknięcia rachunku i przygotowania paragonu (rachunku) lub bezpośrednio po złożeniu i zamknięciu zamówienia. Bony przekazane po wystawieniu paragonu nie będą akceptowane.  
 5. Obsługa kelnerska udziela rabatu do rachunku w kwocie brutto, na jaką opiewa bon. 
 6. Ewentualna reszta z płatności bonem nie jest wydawana. 
 7. Warunkiem skorzystania z bonu jest wypełnienie i podpisanie Karty Gościa Restauracji Oranżeria, w którym posiadacz bonu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów marketingowych. 
 8. Bon służy do opłacenia zakupionych do spożycia na miejscu dań, przekąsek, zup i deserów z Menu Restauracji. 
 9. Bonem nie można zapłacić za: napoje, wyroby tytoniowe, słodycze, artykuły higieniczne, dania na wynos, usługi okolicznościowe, wyroby świąteczne, inne usługi i produkty. 
 10. Obsługa kelnerska po wykorzystaniu bonu oznacza go (dziurkuje) i oddaje Właścicielowi. Z tego bonu nie można już skorzystać. 
 11. Zabronione jest odstępowanie bonów osobom trzecim, handel nimi oraz próby wykorzystania dwukrotnie tego samego bonu. 

 

RABATY DLA POSIADACZY KARTY RODZINY TRZY PLUS I REGIONALNEJ KARTY DUŻEJ RODZINY

  

Zasady:

 1. Przy skorzystaniu z Karty Rodzina Trzy Plus lub Regionalnej Karty Dużej Rodziny klienci otrzymują 20% rabatu na przekąski, zupy, dania główne i desery zamówione z restauracyjnej karty menu.
 2. Rabat przy organizacji rodzinnych imprez okolicznościowych - „Rodzice gratis”. Przy skorzystaniu z Karty Rodzina Trzy Plus lub Regionalnej Karty Dużej Rodziny przy rozliczeniu imprez okolicznościowych klientom przysługuje rabat 100% na stawkę końcową/os za maksymalnie 2 osoby dorosłe.
Restauracja Oranżeria
ulica Ciepłownicza 3A, Lublin
Restauracja tel.: 81 44 14 595
e-mail: biuro@restauracja-oranzeria.pl
pasek
Godziny Otwarcia
poniedziałek - piątek: 900 - 1800
sobota - niedziela: 1200 - 2000
pasek
pasek
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco – dopisz swój adres e-mail do Newslettera