zamknij
obejrzyj wnętrze
zobacz jak dojechać
Promocje
Ciekawe wydarzenia
81 44 14 595 | dzwoń, czekamy na Twój telefon!

Szafowisko

Trzykrotnie - we współpracy z portalem Mama w Lublinie.pl - organizowaliśmy Szafowisko. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i doskonale się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii fotografii z drugiej edycji Szafowiska. Autorem fotografii jest Dawid Jacewski

___________

Z przykrością informujemy, że planowane na 15 czerwca SZAFOWISKO nie dojdzie do skutku. 

Organizatorzy SZAFOWISKA od początku dokładali starań, by w imprezie wzięła udział jak największa liczba osób. Z doświadczenia wiemy, że przy takich spotkaniach, ich sukces uzależniony jest pośrednio od frekwencji. 

Odwołujemy SZAFOWISKO w trosce o zadowolenie osób, które zarezerwowały miejsca, nie mając gwarancji, że w SZAFOWISKU weźmie udział grupa, pozwalająca na swobodne dokonywanie transakcji.

Od dziś poszukujemy innego terminu – jeszcze w tym roku – gdy będziemy mogli się spotkać. Szczegóły już wkrótce.  

Prosimy, by przekazywali Państwo informację o odwołaniu wydarzenia swoim bliskim, znajomym i Rodzinom. 

Życzymy Państwu miłego i pogodnego weekendu! 

Organizatorzy SZAFOWISKA.

 


 

 

Chcesz kupić dziecięce akcesoria, ubrania, sprzęty, zabawki? A może masz coś do sprzedania? Przyjdź, kup, sprzedaj, wymień. Spotkaj ludzi, wymień się doświadczeniami i kontaktami. Bądź podwójnie EKO - ekologiczny i ekonomiczny. Bądź trendy - giełdy używanych ubrań i sprzętów są coraz popularniejsze.  

Organizatorami trzeciej edycji Szafowiska są ponownie Restauracja Oranżeria (Miejsce Przyjazne Rodzicom i Dzieciom) oraz lubelski portal Mama w Lublinie. Partnerami wydarzenia są SPA Orkana, Socatots Piłkarskie Maluszki oraz Papierówka. 

Przypomnijmy: pierwsze Szafowisko odbyło się w Oranżerii 16 czerwca 2012, drugie zaś 8 grudnia 2012 (zobacz fotorelację Dawida Jacewskiego). Wejście na Szafowisko III nic nie kosztuje. Organizatorzy zapewniają miejsce do swobodnego handlu, zapraszając jednocześnie do korzystania z usług Restauracji, która zlokalizowana jest w tym samym budynku.

Aby zarezerwować miejsce na Szafowisku, wystarczy napisać e-mail pod adres szafowisko@mamawlublinie.pl . Każdy, kto zarezerwuje miejsce, będzie mógł odebrać podczas Szafowiska bony o wartości 20 złotych uprawniające do rabatu w Restauracji.  Rezerwacja potwierdzona przez Organizatorów Szafowiska daje pewne i przygotowane miejsce do wyłożenia przyniesionych ubrań i akcesoriów.


Obowiązuje Regulamin Szafowiska.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy w przypadku niewielkiego zainteresowania lub zdarzeń losowych, niezależnych od organizatorów.

Restauracja Oranżeria
ulica Ciepłownicza 3A, Lublin
Restauracja tel.: 81 44 14 595
e-mail: biuro@restauracja-oranzeria.pl
pasek
Godziny Otwarcia
poniedziałek - piątek: 900 - 1800
sobota - niedziela: 1200 - 2000
pasek
pasek
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco – dopisz swój adres e-mail do Newslettera